EN-Podnikové informační systémy

Naše společnost podporuje všechny informační systémy svých zákazníků v Česku a na Slovensku na všech rozšířených platformách DOS, Windows a Linux. Zajišťujeme nejen správu těchto systémů z pohledu zajištění provozu, ale i přímou podporu pro daný systém. Zvýšený zájem a podporu pak věnujeme systémům INTEGRI a Signys ®.

Integri

logo-integri

Integri je komplexní informační systém pro bytová družstva a správce nebytových prostorů. Pracuje ve více než dvaceti stavebních bytových družstvech včetně největšího družstva v České republice. V komplexním informačním systému INTEGRI je v České republice v současné době spravováno téměř 290 000 prostorů. Informační systém je neustále prověřován složitými a časově náročnými výběrovými řízeními vedení bytových družstev.

Ekonomický a informační systém Signys®

logo-signysVýhody IS Signys®Signys® poskytuje ucelený přehled o chodu firmy. Do systému je integrována podpora mobilního (ambulantního) prodeje a objednávkového systému pro systémy Windows CE a Android. Systém využívají malé i velké společnosti v České a Slovenské republice.
Přehlednost, rychlý přístup k informacím, vysoká stabilita a bezpečnost patří mezi základní pilíře systému Signys®.

  1. jeden systém od jednoho dodavatele pro všechny agendy společnosti, individuální konfigurace modulů;
  2. vysoce profesionální podpora uživatelů systému, aktualizace v návaznosti na vývoj technologií a legislativy;
  3. zapracování nadstaveb podle požadavků uživatele, oborová řešení;
  4. více než dvacetileté zkušenosti dodavatele v oboru informačních systémů.

 

Další podporované systémy

 

 

 

Money S3/S5

 

 

Pohoda

 

 

Standard | Bivoj